PRODÁNO! Příprava bytu se vyplatila – Byt 3+kk, v ul. Bořivojova, Praha 3 – Žižkov

Tenhle byt jsem do prodeje připravoval několik týdnů…ano týdnů, může se to zdát zbytečně dlouhé..ale ten výsledek stál za to. Jsem přesvědčený, že díky takové přípravě jsem klientům vydělal několik set tisíc více, než kdyby se prodával v tom stavu v jakém byl..

První schůzka s klienty na bytě je vždy informativní a to pro obě strany..stejně tak tomu bylo v tomto případě. Potkali jsme se s klienty přímo na bytě, příjemně popovídali, vysvětlili si celý proces, dohodli jsme si podmínky prodeje a možnosti marketingu. A protože vlastníkem byla maminka zúčastněných, která již žije v domově důchodců, nechali jsme za účasti advokáta ověřit plnou moc na prodej, na jejího syna a dceru přímo v domově důchodců.

Převzal jsem klíče od bytu a vše mohlo začít. Objednal jsem firmu na vyklízení a celý byt se nechal komplet vyklidit, veškerý nábytek musel pryč.

Hned po nich přišlo na řadu malování celého bytu a kompletní úklid. Byt vypadal úplně jinak, čistý, vzdušný..Následně jsem objednal homestaging – byt se vhodně doplnil nábytkem, tak aby si klienti uměli představit využití prostoru a samozřejmě, aby vypadal skvěle na prezentaci. Profesionální fotky by dnes měly být u prezentací automatické..

Byt po těchto úpravách vypadal opravdu skvěle, byť byl stále určený ke kompletní rekonstrukci.

I přes Coronavirové opatření, které byly v průběhu měsíců březen – duben, na byt reagovalo 10 klientů a dostali jsme celkem 6 cenových nabídek. Majitelé byly s dosaženou prodejní cenou opravdu spokojení…

Chcete prodat

Vaši nemovitost za nejvyšší cenu?