Příběh prodej bytu v Lužické ul. na Vinohradech

Prodej tohoto bytu na Vinohradech v Lužické ulici, byla jednoznačně srdeční záležitost. ??

Jednak se jedná o naprosto skvělou lokalitu. V Lužické je nádherné stromořadí – doslova zelená alej a celková atmosféra okolí je prostě fajn a za druhé se mi vrátil po druhé do prodeje..(mezitím jsem ho i pronajal).

Byt jsem před pár lety nyní již mé klientce prodal a protože byla s mými službami spokojená,?? postaral jsem se jí i o následný pronájem bytu. Vše proběhlo hladce jak mělo, vč. převodu energií plynu a el. na nájemníky. Bohužel cca po ¾ roce nájemníci skončili z důvodu prosakující vody ze střechy.?? (byt je v posledním patře). Po letech došlo „k poškození“ střechy, plechy se hnuly a došlo k prosakování vody. ??Majitelce jsem byl samozřejmě nápomocen celou dobu – řešil jsem ukončení nájemníků, hlášení pojistné události a zároveň komunikaci s SVJ ohledně opravy střech??. Do toho podzim a covidová situace. Majitelka se mezitím rozhodla i díky covidové situaci byt prodat.??

 SVJ jednalo opravdu rychle, střecha dostala nový „kabát“, oplechovaly se komíny, udělaly střížky nad komíny..na závěr technická prohlídka a vše dopadlo dobře..!?? (na střeše jsem byl několikrát :-))

A my jsme se pustili do přípravy bytu na prodej..!!! Dolu musely jednoznačně tapety ze zdí, kluci si tam mákli..následně se celý byt nechal vymalovat,??  aby působil čistě a vzdušně. Kompletní úklid,?? to je vždy samozřejmost!

Záclony potřebovali nutně vyprat..když už se maluje celý byt, aby byl čistý a vzdušný, nemohly být záclony špinavé.

Následně se zapojil celý tým lidí ??– přes doplňky a dekorace s Romana Huková Homestaging, profesionální fotografie a tvorba videa s Honzou Barešem a 3D prohlídka s Tomášem Babiakem. Výsledek super!

A jaký byl samotný výsledek?:-)

Nějaký čas se byt prodával a čekal na toho správného klienta, který využije plně potenciál bytu. A potenciál má tento byt obrovský… a já se těším na výsledek!:-)??

Chystáte se prodat Vaši nemovitost a chcete, aby o ní bylo opravdu postaráno, pečováno, po celou dobu prodeje? Jsem Vám plně k dispozici na tel. ☎️725 293 494, nejdříve vše neformálně probereme u kávy☕️☕️ a pak se do toho s plnou parádou pustíme. Aleš Huk

Chcete prodat

Vaši nemovitost za nejvyšší cenu?