fbpx

Velmi útulný, zařízený byt 3+kk s terasou, park. stáním a sklepem.

ul. Marciho 702, Praha 10 - Malešice

Adresa: ul. Marciho 702, Praha 10 - Malešice
Stavba: Novostavba - Ecocity Malešice
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: OV
Typ domu: Bytový dům
Podlaží: 5. NP
Dispozice: 3+kk
Podlahová plocha: 70 m2
Terasa: 6 m2
Sklep: 4 m2
Parkování: parkovací stání
PENB: nízkoenegetický
CENA: 26 900 Kč

Pronájem velmi útulného, kompletně zařízeného bytu 3+kk, 70 m2 + terasa o výměře 6 m2 s pěkným výhledem, ve 4. patře, novostavby Ecocity Malešice. V bytě je prostorná luxusní lakovaná kuchyňská linka vč. kamenné pracovní desky a vestavěných spotřebičů Siemens (horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba), myčka, vestavěná lednice s mrazákem. Byt byl zařízen tak, aby maximálně využíval veškeré prostory – dostatek úložných prostor, vestavěné skříně v chodbě, ložnici a dětském pokoji. Koupelna oddělená od WC, s vanou a sprchovým koutem, zařízená koupelnovým nábytkem, pračkou a prostorem pro sušičku. Byt má dřevěná okna s trojsklem, elektrické venkovní žaluzie na východní a jižní stranu a rolety v kuchyni, dřevěné podlahy a dýhované interiérové dveře. V bytě je „zdravé prostředí“ díky řízenému větrání – rekuperace. V bytě je zaveden internet a satelitní příjem. K bytu patří parkování stání a prostorný sklep. 

Celý komplex leží v blízkosti přírody a přitom nedaleko centra Prahy. Obklopuje je rozsáhlý udržovaný les a nově revitalizovaný Malešický park o rozloze cca 9 ha. Největší park na Praze 10 skýtá široké možnosti volnočasového vyžití. Najdete tu dětské hřiště, venkovní posilovnu a cvičení park.  Relaxace na vás čeká u zajímavě řešené vodní kaskády. Majitelé psů ocení vyhrazený prostor pro venčení.

Mezi Malešicemi a Jarovem jsou cyklistické a in-line stezky. Bohaté vyžití tu najdou i milovníci ostatních sportů: přímo u objektu leží sportovní areál Hector, kde si můžete  zahrát squash,  beach-volejbal, badminton či tenis.

Nejbližší zastávka MHD – Univerzitní či Plaňanská – bus směr Poliklinika Malešice či Želivského. Nakoupit si můžete v nedaleké Bille či Lídlu,  vzdálené 2-3 min. jízdy autem na Počernické ul.

 

Nájem 26 500,- + poplatky 3750,- (vč. el. energie 1200,-, internet 350,-) + park. stání 1500,-
Jistota 2x měsíční nájem.

Byt bude k dispozici na začátku měsíce června.

 

Fotogalerie exteriéru

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."