fbpx

Nadstandardní byt 3+kk s terasou a zahradou

ul. U Panské zahrady, Praha 5 - Jinonice

Adresa: ul. U Panské zahrady, Praha 5 - Jinonice
Stavba: Novostavba
Stav objektu: Perfektní
Vlastnictví: OV
Typ domu: Bytový dům
Podlaží: 1NP
Dispozice: 3+kk
Podlahová plocha: 105
Plocha pozemku: 255
Terasa: Ano
Sklep: 4,82 m2
Parkování: park. stání 35 m2
CENA: 32 500,- Kč

Tento byt je jedinečný! Jedinečný díky velkorysému prostoru a dispozičnímu uspořádání a také díky velké privátní zahradě 255 m2 vč. terasy z prken exotické dřeviny – Massaranduba, zahradnímu nábytku, zahradnímu altánu a kvalitní pergoly.

Kuchyň je kompletně vybavená, spotřebiče AEG – (horkovzdušná trouba, myčka, mikrovlnná trouba, americká lednice) , úložný prostor – spíž. Kuchyň je otevřená do prostorného obývacího pokoje vč. internet TV, s přímým vstupem na terasu a zahradu. Všechny okna v celém mají el. ovládané žaluzie.

Byt je velmi dobře dispozičně řešený (3+kk 105 m2) s dostatkem úložného prostoru – vestavěné skříně v chodbě, komora, oddělené WC, pračka Miele. Koupelna s vanou, WC a bidetem – okna žaluzie. Prostorný dětský pokoj, ložnice s vlastní vestavěnou skříní. Na podlahách dřevěné parkety, v dětském pokoji příjemný koberec. Ze všech pokojů je možný vstup přímo na terasu – zahradu. Byt je napojen na PCO – Jablotron. Masivní bezpečnostní dveře.

Zahrada (255 m2) s automatickou závlahou poskytuje dostatek soukromí a komfort. Díky plotu, který je obehnán kolem celé zahrady je zahrada velmi klidná a privátní. K bytu patří velké parkovací stání 35 m2 (vejdou se 2 menší vozy) a prostorný sklep (přes 4 m2). Dům se nachází v těsné blízkosti Deutsche Schule Prag.
V docházkové vzdálenosti Jinonický rybník, tenisové kurty (sportovní klub Motorlet Praha). Metro Nové Butovice 10 min. chůze. Nákupní centrum Nové Butovice 5 min. jízdy autem.

Nájem 32 500,-Kč  + poplatky 8 tis. Kč. (vč. hlídání bytu PCO a internet TV), Jistota 50 tis. Kč.

Volný od 1.9. 2021

Fotogalerie exteriéru

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."