fbpx

Nadstandardní RD s krásným rohovým pozemkem

ul. Mladíkov 1549, Jesenice u Prahy

Adresa: ul. Mladíkov 1549, Jesenice u Prahy
Stavba: novostavba 2022
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: OV
Typ domu: rodinný dům
Podlaží: 2NP
Dispozice: 5+KK
Zastavěná plocha: 147,6 m2
Podlahová plocha: 165 m2
Užitná plocha: 211 m2
Plocha pozemku: 914 m2
Terasa: 13 m2
Sklep: ne
Parkování: garáž 33 m2
Plyn: ano
Odpad: jímka
PENB: A - nízkoenergetický
CENA: 34 900 000,- Kč

Pokud hledáte klidné rodinné bydlení s dostatkem prostoru a světla, mám pro Vás ideální dům s ideálním pozemkem!

Nadstandardní novostavba rodinného domu 5+kk s krásným rohovým pozemkem o výměře 914 m2, se zastavěnou plochou 147,6 m2, v klidné lokalitě a přitom v centru Jesenice u Prahy.

Dům byl kolaudován v březnu 2022 a čeká na svého první majitele.

V přízemí domu je prostorná chodba s možností vybudování úložných prostor, s navazující chodbou do technické místnosti a místnosti s plynovým kotlem a boilerem. V přízemí je rovněž oddělené WC s umyvadlem pro účely spodního patra. Na podlaze je kvalitní italská dlažba Imola, která v obývací části přechází v třívrstvou dřevěnou podlahu Barlinek. V celém domě je podlahové topení . V levé části od vstupní chodby je velmi prostorná a světlá kuchyň (30 m2) s přípravou na kuchyňskou linku s ostrůvkem. Z kuchyně je přímý vstup přes terasu do zahrady. Navazující obývací pokoj (40 m2) rovněž s přímým vstupem do zahrady.

Přízemí domu s 2NP propojují interiérové schody v kombinaci dřevo – hliník, které vhodně doplňují design domu.

2NP. domu dominuje prostorná ložnice (20 m2) s vlastní koupelnou se 2 umyvadly a sprchovým koutem a komorou (menší šatnou) s vlastním vstupem na prosklenou terasu (13 m2) s výhledem do zeleně, dále 2 dětské pokoje (celkem 19 m2) a pokoj pro hosty (14 m2). Pro celé 2NP je k dispozici prostorná koupelna s designovou vanou, 2 umyvadly a WC.  Nad 2NP je půda, jejíž využití je další úložný prostor.
Sanita v domě Geberit a Grohe.  Interiérové dveře v celém domě zn. Sapeli. Veškerá balkónová okna a dveře jsou z plastových profilů profine, systém Kömmerling (SRN).
Celkový komfort domu zajišťuje kamerový systém (4 kamery) napojený na počítač s možností propojení na mobilní telefon, centrální i individuální dálkové ovládání hliníkových žaluzií v celém domě. Střecha valbová se střešní taškou Bramac.

Zahrada domu je z větší části zatravněna s automatickou závlahou, svod dešťové vody do akumulační nádrže. Pozemek je oplocen hliníkovým plotem zn. Lamark. Na pozemku je zámková dlažba (Holland Kombi) s odstavnou plochou pro další 2 automobily a vjezdem do prostorné garáže 33 m2 pro 2 automobily. Vjezd na pozemek i do garáže na dálkové ovládání, garážová vrata Hormann.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem zn. Protherm, v celém domě je podlahové topení – anhydritová podlaha s třívrstvou dřevěnou podlahou Barlinek. Ohřev vody zajišťuje el.boiler.

Lokalita a vybavenost:
Dům se nachází v klidné části, rodinné zástavbě Jesenice u Prahy, přitom do cca 12 min pěší chůzí na poštu, městský úřad či 2 min. jízdy autem na nákup do nejbližší prodejny Albert, Lídl, Tesca či lékárny a dalších obchodů a restaurací.

V Jesenici najdeme 2x MŠ (mateřská škola Kamarád a mateřská škola Jesenice), ZŠ a Základní uměleckou školu a ZŠ ve Zdiměřicích, další škola: Sunny Canadian International School (www.sunnycanadian.cz)

Doprava:
Jesenice leží v ideální – strategické poloze mezi obchvatem – dálnicí D0 a nedaleké D1, v blízkosti Průhonic, Čestlic či nedalekých Říčan. Velmi vyhledávaným místem pro život je Jesenice hlavně díky dostupnosti a vzdálenosti do Prahy, 15 min autem či cca 20 min autobusem na metro Budějovická.

Sport a volný čas v okolí:
Sportovně relaxační centrum Zdiměřice (www.jesenicefunpark.cz/)

Aquapark – Aquapalace Čestlice( www.aquapalace.cz)

Zámek Průhonice a Průhonický park (www.pruhonickypark.cz)

Cyklostezky Průhonice – Kocanda a Průhonice – Osnice propojují dvě části Jesenice u Prahy s Průhonickým parkem. Otevřeny byly v červnu 2012, předchozí šotolinový úsek z části Hole k parku o rok dříve. Délka celé trasy je 3,4 km, délka nové část 2,3 km, větve z rozcestí u parku do Kocandy i Osnice mají délku 1 km. Na trase jsou vybudována odpočívadla s lavičkami a mapam

Zámek Štiřín (www.stirin.cz) s dojezdem 15 min od Jesenice
Zámek Konopiště (www.zamek-konopiste.cz) s dojezdem do 25 od Jesenice

Fotogalerie exteriéru

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."