fbpx

Prodej prostorného bytu s balkonem a parkovacím stáním

ul. Ukrajinská 815, Praha 10 - Vršovice

Adresa: ul. Ukrajinská 815, Praha 10 - Vršovice
Stavba: cihlová
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: činžovní dům
Podlaží: 4
Dispozice: 2+1
Podlahová plocha: 62
Balkon: 3,2
Sklep: 7
Parkování: stání ve dvoře
Plyn: plynový kotel
CENA: 7 490 000 Kč

Prodej prostorného bytu 2+1 se zaskleným balkonem ( 3,3 m2) a komorou, ve 3 p. cihlového domu bez výtahu. Byt s původní dispozicí 1+1, předělaný – rekonstruovaný na dispozici 2+1, s celkovou výměrou 62 m2. Kuchyň je po rekonstrukci vč. myčky, indukční desky, horkovzdušné trouby, s dostatkem úložných prostor a je umístěná v prostorné chodbě bytu.
Díky tomuto uspořádání jsou k dispozici 2 prostorné pokoje s výměrou cca 20 m2. (každý). V kuchyni je položená vinylová podlaha. V obývacím pokoji jsou parkety, ve velmi dobrém stavu. V ložnici položena kvalitní plovoucí podlaha (8mm). V koupelně je vana, umyvadlo a plynový – kondenzační kotel. Topení v bytě plynové WAW. Okna dvojitá – dřevěná s orientací do jednosměrné ul.

K bytu patří nadstandardně veliký sklep 7 m2. Okolí domu je čisté a udržované. Ve dvoře za domem je příjemné sezení a dětské hřiště. Celý dům je oplocený, pod uzamčením.
Naprostou výhodou je parkovací stání na společném pozemku ve dvoře pod uzamčením!

Dům se nachází v jednosměrné ulici. Vedle domu je k dispozici poliklinika, lékárna, pekárna či obchod s potravinami. cca 2 min. chůzí je vlakové nádraží Vršovice nebo blízká zastávka tram Bohemians. 10 min pěšky či 1 zastávku tram je od domu prodejna Lídl. Větší nákupy v nedalekém obchodním centru Eden (3 zastávky tram).

S vyřízením hypotéčního úvěru  Vám rádi pomůžeme.

Fotogalerie exteriéru

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."