fbpx

Prodej bytu po kompletní rekonstrukci přímo u metra Háje

Kosmická 756, Praha 4 - Háje

Adresa: Kosmická 756, Praha 4 - Háje
Stavba: panel
Stav objektu: velmi dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: panelový dům
Podlaží: 8. NP
Dispozice: 2+kk
Podlahová plocha: 44
Sklep: ano
Parkování: u domu
Plyn: ne
PENB: D
CENA: info v RK Kč

Prodej bytu 2+kk po kompletní rekonstrukci v 8 NP. panelového domu, v ul. Kosmická Praha 4 – Háje, se změněnou dispozicí oproti podobným běžným bytům 2+kk. Byt má větší obývací pokoj, kde přestavbou vznikl extra prostor pro jídelní kout. K dispozici úplně nová – nepoužívaná kuchyň s vestavěnými spotřebiči – lednice s mrazákem, horkovzdušnou troubu a myčkou.

Změnou dispozice vznikla rovněž velmi vkusně přestavěná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, koupelnovým nábytkem a přípravou na pračku a sušičku. V bytě bylo myšleno i na úložný prostor – v předsíni je prostorná vestavěná skříň na míru, na kterou navazuje hned další vestavěná skříň v chodbě pokoje.
V celém bytě je položena vinylová podlaha, nové el. rozvody, plastová okna, plastové stoupačky a interiérové dveře Sapeli. V bytě jsou i nové – protipožární vchodové dveře. K bytu patří sklep v -1PP domu. Byt je díky své orientaci velmi světlý a výhledu nebrání, žádný jiný protilehlý dům.

Dům je ve velmi dobrém stavu – nový vestibul, schránky, výtah, nová střecha a kamerový systém. Nachází se přímo vedle vstupu do metra Háje a OC Háje – možnost veškerých nákupů (prodejna Albert, McDonald, lékárna, Pepco, drogerie, pošta atd. více na www.oc-haje.cz ).

Fotogalerie exteriéru

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."