fbpx

Prodej bytu 3+kk/zasklená lodžie, 66 m2

ul. Makovského, Praha 6 - Řepy

Adresa: ul. Makovského, Praha 6 - Řepy
Stavba: panel
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: panel
Podlaží: 4
Dispozice: 3+kk
Podlahová plocha: 63 m2
Užitná plocha: 66 m2
Lodžie: 3 m2
Sklep: 2 m2
Parkování: parkoviště u domu
PENB: C
CENA: info v RK Kč

Prodej bytu 3+kk se zasklenou lodžií, v OV, 63 m2 + 3 m2 lodžie, ve 4NP. panelového domu s prostorným výtahem v ul. Makovského, Praha 6 – Řepy.
Byt je udržovaný s prostornou chodbou. Kuchyňská linka vč. spotřebičů, vestavěná lednice s mrazákem, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka a menší pračka. V obývacím pokoji je funkční klimatizace. Byt má nová plastová okna s venkovními hliníkovými žaluziemi , orientace na východ, stoupačky v plastu. Bytové jádro je zděné, koupelna s vanou, WC oddělené. V bytě jsou položeny plovoucí podlahy. Zasklená lodžie je přístupná z ložnice.

Dům je velmi dobře udržovaný, nové vchodové dveře, schránky, výtah. SVJ velmi dobře hospodaří. V plánu je oprava – zvětšení/prodloužení lodžií o 80 cm, vč. nových zábradlí.
Veškeré nákupní možnosti u domu (Lídl, drogerie Teta, lékárna, restaurace), MHD tram zastávka Blatiny. MŠ (Pastelka, Socháňova) a ZŠ prakticky u domu.

V případě více zájemců bude byt prodán nejvyšší nabídce.

  • funkční klimatizace (nutno vyměnit médium)
  • el. v bytě částečně v mědi
  • plastové stoupačky
  • plastová okna
  • venkovní hliníkové žaluzie
  • sklep

3D prohlídka

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."