fbpx

Byt 3+kk, s velmi dobrou dispozicí, Praha 4

ul. Lečkova 1522, Praha 4 - Chodov

Adresa: ul. Lečkova 1522, Praha 4 - Chodov
Stavba: panel
Stav objektu: k rekonstrukci
Vlastnictví: OV
Typ domu: panel
Podlaží: 5NP
Dispozice: 3+kk
Podlahová plocha: 65
Sklep: 1,7 m2
Parkování: před domem
PENB: C
CENA: info v RK Kč

Velmi dobře řešený byt 3+kk, 64,7 m2, OV, v 5NP panelového domu v ul. Lečkova, Praha 4 – Chodov.

Byt má velmi dobrou dispozici s vnitřní komorou, dostatkem úložného prostoru díky vestavěným skříním. Byt se nabízí vč. kuchyňské linky, el. troubou, plyn sporákem, lednicí, pračkou. Jádro je původní umakartové s obložením. El. v bytě rovněž původní. V bytě je položena plovoucí podlaha, v pokojích lino. Byt je celý orientovaný na východní stranu do „vnitrobloku“.
K bytu patří sklep 1,7 m2.

Dům je ve velmi dobrém stavu, má 2 nové výtahy, nový vestibul vč. schránek.
Dům má skvělou polohu pro bydlení, kousek od Centrálního parku, prakticky vedle domu je nákupní centrum Billa, lékárna, MÚ Praha 11 či nedaleký OC Opatovská. 10 min. pěšky od domu je metro Opatov. V okolí MŠ a ZŠ, dětská hřiště.
Poplatky 4 199,-Kč
S vyřízením hypotéčního úvěru Vám rádi pomůžeme.

Fotogalerie exteriéru

Dokumenty

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."