fbpx

Prodej bytu 3+1/lodžie, 66 m2, DV, velmi příjemné bydlení

ul. Poplužní, Budyně nad Ohří

Adresa: ul. Poplužní, Budyně nad Ohří
Stavba: panel
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: DV - bez převodu do OV
Typ domu: panelový dům
Podlaží: 4 NP
Dispozice: 3+1
Zastavěná plocha: 66
Podlahová plocha: 66
Užitná plocha: 72
Lodžie: Ano
Sklep: ano
Parkování: u domu
CENA: info v RK Kč

Jedná  se o byt  3+1 s lodžií podlahová  plocha 66,1 m2 s praktickou dispozicí v menším panelovém domě,  v okrajové části města Budyně nad  Ohří, v Poplužní ulici.

Byt je umístěn v posledním podlaží bez výtahu – 3. patro (4. nadzemní podlaží) s orientací oken pokojů na západ a kuchyně na sever. Výhled z pokojů je směrem z města. Pokoje nejsou průchozí, kuchyň je propojena z obývacím pokojem. V bytě se nachází prostorný obývací pokoj s kk a lodžií, dvě ložnice, předsíň a koupelna spojená s WC. V kuchyni je prostor oddělený dveřmi jako spíž.  Plánek přiložen ve fotografiích.
Na radiátorech jsou osazeny měřidla tepla. Koupelna je po rekonstrukci, byt je v udržovaném stavu a nyní nově vymalován.  V bytě nejsou nutné žádné práce kromě zařízení nové kuchyňské linky. V obývacím pokoji s kk,  předsíni a jedné ložnici je plovoucí podlaha, v druhé ložnici koberec a v koupelně dlažba.  V oknech jsou žaluzie a nad okny konzole. V předsíni je vestavěná skříň.

K bytu náleží v suterénu sklepní kóje. Jednotlivé kóje jsou odděleny dřevěnými laťkami a laťkovými dveřmi. Na patře vedle bytu je  komora pod samostatnými uzamykatelnými dveřmi.
Dům má nově provedenou novou fasádu se zateplením ze severní strany. Anuita bytu je splacena. Převod bytu do osobního vlastnictví není v plánu.

Parkování je možné v okolí domu na vyznačených parkovacích místech.

Budyně nad Ohří:
Město se nachází cca 7 km od dálnice D8, čímž je zajištěno výborné spojení s Prahou. Ve městě se nachází hrad a a naučná stezka okolím.  Je zde zdravotní středisko, základní a mateřská škola a menší obchody. Větší nákupní možnosti a nemocnice jsou v Roudnici nad Labem vzdálené cca 12 km v Litoměřicích nebo ve Slaném 20 km. Ve městě se nachází sokolovna a hřiště pro kopanou, v nedalekých Libochovicích je krytý bazén. Městem prochází železniční trať, je zde vlaková stanice.
Dálnice D8 je vzdálena 7 km a dálnice D6 35 km. Obchodní centrum Praha Letňany je vzdáleno 46 km a  centrum Prahy 54 km.

Prodej formou vyšší nabídky.

V případě zájmu volejte Ing. Radku Javůrkovou, tel. +420 603 221 241

 

 

Fotogalerie exteriéru

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."