fbpx

Velmi světlý byt s dobrou atmosférou

ul. Lužická, Praha 2 - Vinohrady

Adresa: ul. Lužická, Praha 2 - Vinohrady
Stavba: cihlová
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: bytový dům
Podlaží: 6NP
Dispozice: 3+kk
Podlahová plocha: 106
Užitná plocha: 112
Terasa: 5,6 m2
Sklep: ne
Parkování: modrá zóna
Plyn: plynový kotel
CENA: info v RK Kč

Nabízím velmi světlý byt s dispozicí 3+kk se 2 menšími terasami, se skvělou atmosférou, byt je velmi světlý a velmi klidný s orientací do zeleného vnitrobloku.

Celková plocha bytu 112 m2, terasy 5,6 m2, nástavba v posledním patře cihlového domu s výtahem (výstup z výtahu pod uzamčením).

Byt se nabízí vč. kompletně vybavené kuchyňské linky (myčka, lednice s mrazákem, pračka, horkovzdušná trouba), vlastní plynový kotel Junkers, dřevěné podlahy.

Byt má 2 koupelny – 1 koupelna s vanou a wc, 2 koupelna se sprchovým koutem a wc. V blízkosti domu ZŠ i MŠ v ul. Slovenská (s rozšířenou výukou jazyků), v pěší dostupnosti Bezručovy sady, MHD tram Masarykova – 5 min. pěšky, pošta v Moravské ul, 5 min. nákupy na Francouzské ul. Dům má úplně novou střechu.

Byt je ideální pro klienta, který hledá dostatek světla a naprostý klid bez sousedů.

 

Dokumenty

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."