fbpx

Krajní řadový rodinný dům 4+kk s privátní zahradou

ul. Dančí, Říčany

Adresa: ul. Dančí, Říčany
Stavba: cihlová
Stav objektu: velmi dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: krajní řadový RD
Podlaží: 3
Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha: 65 m2
Podlahová plocha: 135 m2
Plocha pozemku: 257 m2
Sklep: ne
Parkování: stání před domem + horní park. stání
Voda: obecní
Plyn: plynový kotel
Odpad: obecní
CENA: info v RK Kč

Prodej krajního řadového rodinného domu 4+kk s privátní zahradou o výměře 257 m2 v Dančí ulici v Říčanech. Dům kolaudovaný v roce 2010, je dvou-patrový, nepodsklepený. Střecha sedlová s pultovými vikýři, pálené tašky Bramac. Kuchyňská linka vč. spotřebičů (horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka), plastová okna s izolačním dvojsklem. Dům je nově vymalovaný, čistý, uklizený, připravený na nového majitele.

přízemí domu se nachází hned po vstupu celkem prostorná hala s vestavěnou skříní, oproti původním plánům stavitele oddělené WC a technická místnost s plynovým kotlem. Prostorný obývací pokoj s kuchyní orientovaný do klidné a zcela privátní zahrady, což je naprostá výhoda tohoto krajního řadového domu. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu z akátových prken (jedna z nejtvrdších dřevin) Na podlahách dřevěné lamino a dlažba.

1.patře domu jsou 2 identické pokoje a oproti původnímu návrhu rozšířená – prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem. Na podlahách dřevěné lamino, dlažba a koberec v jednom z pokojů.

Ve 2. patře je otevřené podkroví (attic room) o výměře 27 m2, které je osvětleno okenními otvory ve vikýřích, na podlaze dřevěné lamino.

Zahrada je velmi příjemná a poskytuje naprosté soukromí. Jako úložný prostor na zahradě je možné využít kůlnu či zahradní domek, kde je možné uložit jízdní kola, pneu, lyže atd.

Parkování možné na pozemku za pojízdnou bránou (manuál), před domem (slepá ulice) či na horním uzamčeném parkovacím stáním.

Dům se nachází na konci slepé ulice a je tu tedy naprostý klid. Na druhém konci ulice přes louku protéká Říčanský potok a vede cyklostezska „Do Prahy na kole“, která byla dokončená teprve v roce 2020 a vede z Mnichovic přes Všestary – Říčany až do pražských Kolovrat, má celkem 14,3 m.

Ve vedlejší ulici Srnčí je zastávka MHD Srnčí – spoj na Říčanské vlakové nádr. či na náměstí v Říčanech.
4 min. autem od domu je OC Lihovar Říčany, lékárna, Albert či Penny Market, do 5 min centrum pro volný čas Na Fialce – plavecký bazén, kino, divadlo..Z nedalekého vlakového nádraží jste vlakem do 35 min. v Praze na Hlavním nádraží.

Technické údaje:

Zastavěná plocha                  65 m2

Plocha celkem                  134,7 m2

Zahrada                               257 m2

1NP – obývací pokoj s kuchyní 42,3 m2, plocha celkem 54,1 m2

2NP – 2x ložnice 17,3 m2, koupelna 11,2 m2, plocha celkem 53,3m2

3NP – podkroví  – plocha celkem 27,3 m2

Kolaudace 2010

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."