fbpx

Garsoniéra v OV, 21 m2 na Žižkově

ul. Přibyslavská, Praha 3 - Žižkov

Adresa: ul. Přibyslavská, Praha 3 - Žižkov
Stavba: cihlová
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: činžovní dům
Podlaží: 1NP
Dispozice: Garsoniéra
Zastavěná plocha: 21
Parkování: modrá zóna
CENA: info v RK Kč

Prodej garsoniéry o výměře 21 m2, v OV, přízemí cihlového domu, ul. Přibyslavská, Praha 3 – Žižkov. Byt je orientovaný do Přibyslavské ulice a je v původní stavu. Nabízí se vč. kuchyňské linky. V bytě sprchový kout (el. boiler). Okna původní, dřevěná, na podlaze lino. WC přes chodbu s úložným prostorem.

Rekonstrukcí lze udělat WC v bytě na místě úložného místa/komory v bytě. WC přes chodbu lze následně využít jako komoru určenou pouze pro byt.  Dům se nachází prakticky na rohu Seifertovy ulice. Veškerá občanská vybavenost u domu – obchody, restaurace, lékárna. Zastávka tram Husinecká – přímé spojení do centra na Václavské nám.

Poplatky: 1681,- měšíčně + el. a plyn.

Fotogalerie interiéru

Fotogalerie exteriéru

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."