fbpx

Zajímavý, investiční byt 44 m2, výborná lokalita

ul. Na Valentince, Praha 5 - Smíchov

Adresa: ul. Na Valentince, Praha 5 - Smíchov
Stavba: cihlový
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: bytový dům
Podlaží: 1NP
Dispozice: 1+1
Zastavěná plocha: 44 m2
Podlahová plocha: 44 m2
Sklep: Ne
Plyn: plynový kotel
CENA: info v RK Kč

Zajímavá investiční nabídka, kompletně zařízeného bytu nábytkem,  o výměře 44 m2, ve zvýšeném přízemí cihlového domu na rohu ulice Na Valentince a ul. Nádražní na Praze 5 – Smíchov. Byt je orientovaný do ulice Na Valentince tak do dvora. V bytě je kompletně vybavená kuchyňská linka vč. vestavěné myčky, horkovzdušné trouby, lednice s mrazákem. V oddělené koupelně sprchový kout a WC. V pokoji vybudované kvalitní patro na spaní. Celková výška stropu 4,3 m! V kuchyni snížený podhled s bodovými světly, výška stropu 3,2m.
V bytě je díky masivním zdem velmi příjemné klima – jak v létě, kdy  v bytě není vedro, tak v zimě, kdy je v bytě příjemné teplo.

Byt je velmi zajímavý díky velmi atraktivní poloze domu. Ulice Na Valentince bude prodloužena k pěší zóně nově vznikajícího developerského projektu Smíchov City, který tuto lokalitu doslova vystřelí mezi top lokality v celé Praze. Doslova tedy pár kroků od domu budou k dispozici nové kavárny, bistra, obchůdky či restaurace. K tomu blízkost Smíchovské náplavky či vzdálenost na metro Na Knížecí cca 3 min pěšky, dělají tuto lokalitu velmi atraktivní.

 

 

Fotogalerie exteriéru

Dokumenty

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."