fbpx

Velmi atypický mezonetový byt

ul. Přibyslavská, Praha 3 - Žižkov

Adresa: ul. Přibyslavská, Praha 3 - Žižkov
Stavba: cihlová
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: OV
Typ domu: činžovní dům
Podlaží: 5., 6. a 7.NP
Dispozice: atypický
Podlahová plocha: 110 m2
Sklep: ne
Parkování: modrá zóna
Plyn: plynový kotel
PENB: G
CENA: info v RK Kč

Velmi atypický a velmi zajímavý mezonetový byt, 110 m2, v ul. Přibyslavská na pražském Žižkově. Byt se nachází v 5NP až 7NP cihlového domu bez výtahu.

Svým prostorem a dispozičním uspořádáním je vhodný jednoznačně pro klienty co hledají otevřený prostor, vzdušnost a soukromí.

V 1 patře bytu je prostorná chodba (vhodná pro vestavěné skříně), WC, oddělená koupelna s vanou a oknem do vnitrobloku a jediný uzavřený pokoj (pokoj pro hosty) v bytě, který má cca 14,5 m2.

Ve 2. patře bytu je vzdušný, otevřený prostor s možností vybudovat pracovnu či galerii. Kuchyňská linka s prostorným obývacím prostorem a schody, které vedou do dalšího 3. patra o výměře cca 15 m2, které je možné využít jako pracovnu či pokoj na spaní.

Byt byl rekonstruovaný v roce 2005 a nově byla položená nová podlaha. Vytápění  – vlastní plynový kotel.
Cihlový dům postavený 1890, v současné době v původním stavu, bez výtahu. Nově bylo založeno SVJ.

K dispozici revize plynového kotle, střechy..

Dům se nachází prakticky na rohu Seifertovy ulice. Veškerá občanská vybavenost u domu – obchody, restaurace, lékárna. Zastávka tram Husinecká – přímé spojení do centra na Václavské nám.

 

 

Fotogalerie exteriéru

Dokumenty

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."