fbpx

Prodej bytu 2+1, DV, se skvělou dispozicí

ul. nám. Dr. Václava Holého

Adresa: ul. nám. Dr. Václava Holého
Stavba: cihlová
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: DV
Typ domu: činžovní dům
Podlaží: 3
Dispozice: 2+1
Podlahová plocha: 70 m2
Užitná plocha: 70 m2
Sklep: Ne
CENA: info v RK Kč

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, 70 m2, ve 3NP. cihlového domu s výtahem, na rohu nám. Dr. Václava Holého a ul. Zenklova.

Byt má skvělou dispozici – neprůchozí pokoje, prostornou chodbu, oddělenou koupelnu od WC, šatnu, komoru – špajz, 2 prostorné pokoje a oddělenou kuchyň. Byt je v dobrém, udržovaném stavu,  koupelna se sprchovým koutem a WC jsou po rekonstrukci. Na podlahách dlažba v kuchyni a předsíni lino, v obou pokojích zachovalé parkety. Okna plastová se žaluziemi.

Ideální městský byt, kde máte vše na dosah. Veškeré nákupy hned u domu. V pěší dostupnosti Divadlo pod Palmovkou, metro Palmovka, Libeňský zámek, Thomayerovy sady. U domu zastávka tram Divadlo pod Palmovkou. Dům ve velmi dobrém stavu, dobře fungující DV.

Anuita cca 650 tis. Anuitu lze doplatit. Převod do OV zatím v plánu není.

Poplatky 12066,-Kč (z toho splátka anuity 5027,-Kč, FO 2632,-Kč atd.)

Technické informace spojené s domem:
V r. 2016 bylo nákladem 3,275 mil. Kč provedeno zateplení domu. Zateplena byla jednak fasáda a dále pak plochá střecha, vč. nové hydroizolace. Střecha je tedy ve velmi dobrém stavu po rekonstrukci. Úvěr u ČS byl už řádně splacen.

V letošním roce se plánuje rekonstrukce plynové kotelny. Jedná se o kotelnu pouze pro dům, pro vytápění a pro ohřev teplé vody. V červnu by měl být dokončen projekt a následně se bude vybírat z pěti firem zhotovitele, který rekonstrukci provede.

V plánu je výměna výtahu za nový, vyhovující směrnicím EU.  Dále pak rekonstrukce rozvodů po domě, která se bude provádět současně s rozvedením optických vláken do všech bytů (firmy CETIN a VODAFONE). Při této příležitosti se provede i rekonstrukce dalších rozvodů – STA, zvonky.

Rozvody elektřiny, plynu a stoupačky jsou v relativně dobrém stavu, rekonstrukce defektních částí těchto rozvodů už byly provedeny.

BD splácí dlouhodobý úvěr na pořízení bytového domu (v rámci privatizace na Praze 8). Většina členů družstva má již svůj podíl splacen na 100 % jednorázovou splátkou, pět členů splácí částku postupně měsíčními splátkami.

Aktuální stav fondu oprav činí cca 1,6 mil. Kč, které budou použity prioritně na rekonstrukci kotelny.

Fotogalerie exteriéru

Dokumenty

Lokalita

Mám zájem o tuto nemovitost, prosím kontaktujte mě.

"Vaše údaje, které jste uvedl/a ve shora umístěném formuláři (dále jen „Osobní údaje“), zpracovává Aleš Huk & realitní tým, Aleš Huk, IČO: 868 29 904, kontaktní údaje: ales.huk@ahreality.cz (AH) za účelem vyřízení Vaší poptávky po koupi či nájmu nemovitosti.“

AH bude dále Osobní údaje zpracovávat za účelem přímého marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky (e-mailem, SMS) týkajících se nabídky obdobných služeb, ledaže zasílání obchodních sdělení předem odmítnete. Viz. Zpracování osobních údajů."