Krásný domov se prodá lépe a za vyšší cenu

Díky maximální přípravě nemovitosti na prodej jsme schopni dosáhnout vyšší prodejní ceny.
Využíváme služeb našich dodavatelů pro dosažení maxima pro naše prodávající klienty

od úklidu, odvozu starého nábytku malování jednoduché doplnění vhodnými doplňky či navezení vlastního nábytku
profesionálního focení zpracování profesionálního videa 3D scan nemovitosti atd.
Klientovi jsme vždy schopni doporučit a poradit co se dá s nemovitostí udělat, tak aby se prodala za nejvyšší možnou cenu.
„Majitelův osobní vkus je v době prodeje spíše na škodu. Z bytu se stává produkt, který se musí líbit všem.“
Home staging dokáže vaše bydlení nejen připravit pro nabídku, ale zároveň prokazatelně zrychluje
dobu prodeje nemovitosti a zvyšuje její tržní cenu.

Případová studie

Prodej rodinného domu v Kralupech

Atypický rodinný dům v klidné a zelené části Kralup – Hálkova ulice.
Obytná plocha 303 m2, zahrada 1 155m2.

V současné úpravě dům nabízí 6 pokojů, pracovnu, hernu, kuchyni, zimní zahradu, 2 x koupelnu, saunu (finská kombinovaná) a venkovní bazén… Podlahy převážně vinylové. Vytápění domu tepelným čerpadlem typ voda – vzduch. Přízemí domu lze vytápět i krbem napojeným na otopnou vodu. V koupelně a kuchyni elektrické podlahové vytápění. Dům je zateplen, nová fasáda Novabrik. Klimatizace Toshiba. Eurookna + předokenní hliníkové rolety. Zahrada o velikosti 1.155 m2 je vybavena rozstřikovači a systémem kapková závlaha s řídící jednotkou. Bazén je vyhřívaný tepelným čerpadlem. Dům byl zkolaudován v roce 2003. Zásadní úpravy domu byly provedeny v letech 2015/2016. Velmi nízké provozní náklady.

Před...

V červnu 2017 se na nás obrátil náš dlouholetý klient s tím, že jeho známý již půl roku nabízí zatím neúspěšně přes jednu nejmenovanou RK svůj rodinný dům v Kralupech. Následovalo domluvení osobní schůzky přímo na domě a představení domu společně s důvody prodeje. Po prohlídce domu dostal majitel nejen zpětnou vazbu, co se musí pro úspěšný prodej domu udělat, ale i cenovou analýzu s doporučením startovací a reálné ceny. Dosavadní prezentace domu absolutně neodpovídala kvalitě domu a investicím, které majitel do domu investoval. RK, která dům doposud nabízela neudělala vůbec nic proto, aby se dům mohl prodat, nehledě na nekvalitní foto a celkové zpracování prezentace. Jak vypadal dům před tím, než jsme se pustili do proměny domu?

Po...

Jaké doporučení od nás majitel dostal a co jsme dále pro úspěšný prodej domu udělali? Rozdílnost barev v celém domě byla zřetelná na první pohled a ne každého takové barvy osloví a udělají na něj ten správný dojem. Proto se celý dům nechal vymalovat do bílé barvy, která v každé nemovitosti působí čistě a elegantně. Dům se po malování nechal komplet uklidit a vyčistit. Zahrada se musela nechat posekat a prorůstající tráva mezi dlaždicemi šla rovněž pryč. Konečně byl dům perfektně připraven pro dovození nábytku, následného nafocení od profesionálního fotografa, vytvoření profesionálního videa, vlastních webových stránek domu..prostě parádní práce

A jak jsme našli šťastného kupujícího?

Když byl dům takto perfektně připraven na prodej, naplánovali jsme „Den otevřených dveří“ na jednu říjnovou neděli. Přišlo 6 zájemců, kteří dům chtěli vidět (dům byl před tím 6 měsíců v nabídce jiné RK!). Jedni klienti se nás dokonce ptali, jestli je to ten samý dům co před časem viděli v nabídce, ale nezaujal je… “Ano, je to ten samý dům“ Jeden z klientů nakonec dům koupil a my máme opět šťastného majitele i kupujícího.

Kdo a kolik lidí se na celém prodeji podílelo?

Aleš Huk – komunikace s majitelem, dohodnutí podmínek a podmínek s dodavateli Jana Křivanová – realizace prodeje, zpracování marketingových materiálů, prezentačního videa a internetových stránek, Dne otevřených dveří Michal Polášek – komplet výmalba a úklid domu Zahradník – úprava zahrady a pozemku Romana Huková – homestaging – realizace interiéru – nábytek a doplňky JUDr. Jakub Jan Disman – advokát – smluvní dokumentace

Chcete prodat Vaši nemovitost za nejvyšší cenu?

Kontakt

Jsem tu pro vás

ALEŠ HUK & realitní tým

Tel.: +420 725 293 494
E-mail: ales.huk@ahreality.cz
IČO: 86829904

Adresa kanceláře

Drtinova 557/10
Praha 5 – Smíchov
150 00

Aleš Huk & realitní tým - logo