V realitach sa nebudem obracat na nikoho ineho len Vas a len Vas budem odporucat. Ste profesional a este k tomu sympatak co je uzasna kombinacia.

                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

Rastislav Klembara, byt 4+1, Hostivař

 

“Tímto bych chtěla velmi poděkovat p. Aleši Hukovi za profesionální přístup, vstřícnost a především ochotu při řešení prodeje našeho bytu a následně koupě nového.Jen s jeho citlivým přístupem a ochotou se to všechno povedlo na jedničku.Služby realitní kanceláře RE / MAX Reality Plus + jsem doporučila i mé rodině a známým.Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů, jak v práci tak i v osobním životě.”

Lenka Jeníčková, byt V Zálomu

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

V průběhu jednoho roku mi realitní kancelář Century 21 se sídlem v Praze-Holešovicích, jmenovitě pánové Aleš Huk a Martin Hušpauer pomohli s prodejem dvou bytů. V obou případech jsem byl nadmíru spokojen jak s rychlostí a profesionalitou, tak i s výslednou cenou. Jako časově vytížený zákazník jsem zejména ocenil komunikaci a servis, který považuji za nadstandardní. Tímto potvrzuji pozitivní reference uvedené kanceláři, kterou od ukončení zmíněných transakcí osobně doporučuji svým známým.

Peter Štefánik, Česká Pojišťovna

 

Touto cestou Vám chceme poděkovat za prodej našeho bytu v Jeseniově ulici na Praze 3. Byli jsme včas a dostatečně informováni o krocích, které jsou nutné při prodeji bytu. Rovněž jsme byli mile překvapeni, že jsme s prodejem neměli žádné starosti, o kterých jsme se domnívali, že nás neminou. Pokud se někdy rozhodneme prodat náš současný byt, oslovíme jistě zase Vaší realitní kancelář Century 21 Plus+.

Manželé Šulcovi, Praha 3

 

Vážený pane Huku, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši vysoce profesionální práci ve věci prodeje bytu. Zvláště oceňuji podíl Vaší smluvní advokátní kanceláře na vypracování a kontrole smluvních dokumentů kupní smlouvy, smlouvy o správě kupní smlouvy i návrh na vklad do KN. Vámi zajištěné převody médií na nového vlastníka také nebývají standardní součástí práce realitní kanceláře. Vím, že s nemovitostmi je vždy spojeno více starostí, ale díky profesionálnímu přístupu Century 21 Plus+ jsem mohl být klidný. Century 21 Plus+ doporučím i mým známým. Při prodeji další nemovitosti na Moravě se obrátím na Vámi doporučenou spolupracující kancelář Century 21 Plus+.

p. Choc, ředitel Unica Technologies

 

Vážený pane Huku, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za profesionální a přátelský přístup při koupě bytu v Praze 7, Osadní ulici. Vhodný byt jsme hledali poměrně dlouho, nabízené nemovitosti i úroveň služeb některých realitních kanceláří nás nepřesvědčily. Váš přístup od prvního jednání až po předání klíčů od bytu však byl bezchybný.Na nové adrese jsme velmi spokojeni a proto ještě jednou díky za spolupráci. Ať se Vám daří.

Manželé Votrubovi, Praha 7

 

Tímto bych Vám ráda poděkovala za služby Vaší realitní kanceláře CENTURY 21 Plus+. Veškeré starosti s koupí bytu se pro mne staly radostí, a to včetně výsledku samotného. Pokud budu někdy opět potřebovat najít nové bydlení, resp. prodat to současné, velmi ráda Vás opět oslovím.

Helena Wudyová, Praha 3

 

Touto cestou bych Vám rád poděkoval za úspěšný prodej našeho bytu v Osadní ulici na Praze 7. Byl jsem včas a dostatečně informován o krocích, které jsou nutné při prodeji bytu, a byl jsem mile překvapen tím, že jste se postarali i o přepis na PRE a Pražské plynárenské. Pokud se někdy v budoucnu rozhodnu prodat náš současný byt, s největší pravděpodobností oslovíme opět Vaší realitní kancelář.

Martin Vařbuchta, Praha 7

 

Dobrý den,
chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Alešovi Hukovi za velice profesionální a zároveň lidský přístup při prodeji našeho bytu. Na doporučení naší kamarádky, jsme oslovili pana Huka a prodej mu svěřili. Po celou dobu prodeje, nás informoval, vysvětloval, stále jsem byli v kontaktu, pokud nastala nějaká změna...nebyl problém se s panem Hukem spojit a vše probrat, vyřešit. Děkujeme panu Hukovi a přejeme mu hodně dalších spokojených klientů. Pan Huk je realitní makléř na svém místě, práci vykonává velice svědomitě a spolehlivě.
Budeme pana Huka známým a přátelům doporučovat, tak jako to udělala naše kamarádka a tešíme se na další spolupraci.  Byli jsme nadmiru spokojni jak s rychlosti a profesionalitou,taky s vyslednou cenou.

Přeji mu moc dobrých obchodů a spokojených klientů, jako jsme my. 

Manžené Boškovič


“Velmi rádi bychom poděkovali panu Aleši Hukovi a jeho týmu za pomoc při prodeji našeho bytu v Praze. Byli jsme velmi spokojeni s jednáním a službami realitní společnosti a doporučujeme ji všem ostatním. V případě, že budeme mít v budoucnu další možnost spolupráce, určitě se na ně opět obrátíme. Přejeme mnoho dalších spokojených klientů!”
https://admin.firmy.cz/recenze/2454458 

 

Romana Yang

 

O mně

Vystudoval jsem SEŠ se zaměřením na obchod. Po pěti letech získávání životních zkušenosti ve Velké Británii jsem se v roce 2005 vrátil do Čech, a začal působit v jedné z největších tuzemských realitních kanceláři na pozici realitní makléř. Po několika měsících působení jsem začal vést prodejní oddělení realitních makléřů.
Své 4-leté působení jsem ukončil na pozici Ředitel divize Praha.
V současné době jsem spolumajitelem licence a výkonně řídím kancelář RE/MAX Reality Plus+

Kde mne najdete

Jankovcova 1037/49, CLASSIC 7, BUDOVA E, 17000 Praha 7

Kontakt