V realitách pracuji již od roku 2006. Na realitním trhu jsem zažil nemovitostní boom i realitní krizi. V realitní krizi jsem otevřel s kolegou Martinem Hušpauerem vlastní kancelář pod franchízingovým řetězcem CENTURY 21, která patřila v síti CENTURY 21 k absolutní špičce. Od října 2014 jsme součástí sítě RE/MAX a vedeme kancelář RE/MAX Reality Plus+

Nabízím otevřenost, férovost a zkušenosti z praxe.   

Tento web Vám pomůže více se zorientovat v realitní „džungli“ a dát Vám i pár užitečných návodů. Stačí si přečíst několik článků na tomto webu a uvidíte, že základní přehled o tom jak to chodí na realitním trhu, dostanete velmi rychle. Žádný "realitní makléř" pak nebude mít šanci Vás jakkoli obalamutit a utrácet Váš čas.

Profese Realitního makléře v ČR nemá ideální jméno. Hlavní příčinou je zejména její nedostatečná regulace. Této profesi se v dnešní době věnuje celá řada rádoby "odborníků", kteří vědomě či z neznalosti poskytují ne zcela profesionální služby, které by klient, který prodává většinou své životní úspory, měl dostat.

Jak se tomu bránit? Posuzujte makléře podle toho, jaký má makléř zájem o Vás jako klienta, co ho zajímá, jak se prezentuje, jaké má zkušenosti s prodejem, jaké má výsledky, chtějte vidět reference.

V praxi je samozřejmě velmi obtížné toto zjistit předem, ale právě kvůli tomu je zde tento web.

 

 

 

 

Kontakt

Jankovcova 1037/49
CLASSIC 7, BUDOVA E
17000 Praha 7

 

O mně

Vystudoval jsem SEŠ se zaměřením na obchod. Po pěti letech získávání životních zkušenosti ve Velké Británii jsem se v roce 2005 vrátil do Čech, a začal působit v jedné z největších tuzemských realitních kanceláři na pozici realitní makléř. Po několika měsících působení jsem začal vést prodejní oddělení realitních makléřů.
Své 4-leté působení jsem ukončil na pozici Ředitel divize Praha.
V současné době jsem spolumajitelem licence a výkonně řídím kancelář RE/MAX Reality Plus+

Kde mne najdete

Jankovcova 1037/49, CLASSIC 7, BUDOVA E, 17000 Praha 7

Kontakt